BNLFST20 STRAIGHT 20"
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
BNLFST20 STRAIGHT 20"
BNLFST20 STRAIGHT 20"
HUMAN HAIR LACE FRONT WIG BNLFST20 STRAIGHT 20" by BOBBI BOSS
• BOSS HAIR®
• 100% UNPROCESSED HUMAN HAIR
• 5" DEEP PART
• HD LACE
• BABY HAIR
• FLEXFIT CAP
• BLEACH/COLOR/PERM
Select Color
-65%
BNLFST20 STRAIGHT 20"
Product Information
Shipping & Returns
Description
• BOSS HAIR®
• 100% UNPROCESSED HUMAN HAIR
• 5" DEEP PART
• HD LACE
• BABY HAIR
• FLEXFIT CAP
• BLEACH/COLOR/PERM
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
HL JILLIAN (13"x5")
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
HL BERNADETT (13"x5")
-65%NEW
PARTY ALL NIGHT
-65%NEW
HRH-BRZ W&W PIO
-65%NEW