HL136.BH16 (13"X6")
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
HL136.BH16 (13"X6")
HL136.BH16 (13"X6")
Human Hair HD Lace Front Wig HL136.BH16 by Motown Tress
Hair Type: 100% Human Hair
Hair Style: 16" Long / Bohem Curly
Cap Construction: 13" x 6" HD Lace Front
Cap Size: Average
-65%
HL136.BH16 (13"X6")
Product Information
Shipping & Returns
Description
Hair Type: 100% Human Hair