ST-FILLER 18"
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Product image 13
Product image 14
Product image 15
Product image 16
Product image 17
Product image 18
ST-FILLER 18"
ST-FILLER 18"
Topper ST-FILLER 18" by His & Her Hair
Our Topper ST-FILLER-18 features a 16"-18" length with a LACE EZ FRONT and fine mono base, made from 100% Human Hair and handmade to perfection.
Base Type: LACE EZ Front & Fine Mono Base
Base Dimensions: 5.5" x 5.5"
Hair Length: 16"-18"
Hair Texture: Straight
Style: Free Style
Density: Medium
Application: Comes with four comb clips for secure attachment and easy removal.
Select Color
-65%
ST-FILLER 18"
Product Information
Shipping & Returns
Description
Base Dimensions: 5.5" x 5.5"
Hair Length: 16"-18"
Hair Texture: Straight
Style: Free Style
Density: Medium
ST-FILLER 18" | HIS AND HER HAIR GOODS CO.